Ako vybrať puzdro na mobilný telefón?

Nedbanlivosť pri výbere obalu na mobil môže byť nákladná. Mobil je často drahý a krehký, a obal mu poskytuje ochranu pred bežnými škodami. Nielenže chráni displej pred škrabancom, ale zvyšuje aj odolnosť telefónu, napríklad pri páde. Dizajn je tiež dôležitý. Zadná strana telefónu nemusí byť podľa vašich predstáv, ale s obalom si ju môžete prispôsobiť svojmu vkusu.

Aký je rozdiel medzi krytom a puzdrom na mobil?

Puzdro (obrázok vľavo) Puzdro poskytuje ochranu aj pre displej telefónu. Pre jeho použitie je potrebné telefón z puzdra vybrať alebo ho, ako je to v prípade flipových puzdier, odklopiť. Často sa stáva aj elegantným doplnkom k outfitu.

Kryt (obrázok vpravo) Kryt je umiestnený iba na zadnej strane a je zvyčajne vyrobený z plastu, silikónu alebo kože. Displej nechráni, ale poskytuje solídnou ochranu zvyšku telefónu (v závislosti od konkrétneho modelu krytu). Ochranu displeja môžete zabezpečiť pomocou ochranného skla alebo fólie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.