Stickerwood Rosewood – Drevený kryt na mobil

(1 recenzia zákazníka)

Rosewood alebo Palisander je vzácne a luxusné drevo, obľúbené vďaka jedinečným vlastnostiam a tvrdosti. Pochádza z exotických kútov sveta a odlišuje sa hlavne kontrastnou podmanivou kresbou. Skrášli si iPhone a daj mu nádych prírody a luxusu.

39

Popis

Nenápadný a silný

S našim ochranným obalom pre mobilný telefón môžeš byť pokojný, že rozmery telefónu zostanú zachované. Je navrhnutý tak aby nepôsobil hrubo, ale zároveň poskytol spoľahlivú ochranu.

Príjemný na dotyk

Drevená zadná strana je prírodná, voňavá a príjemná na dotyk. Grip na bokoch obalu ti zase pridá istotu a lepší pocit pri držaní.

Bezdrôtové nabíjanie

V Stickerwoode každý náš kryt pre mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Stále ako nový

Stickerwoody používame denne už dlhé roky. Vďaka kvalitnej výrobe vydržia extrémne dlho vyzerať ako nové.

Elegantný a unikátny

Ručne robené dizajny, obrusovanie a voskovanie. Tento kryt je úplne iný ako ostatné. Cítiť v ňom dušu umelcov a remeselnú prácu. Objímaj len originál, nie lacné kópie.

Ďalšie informácie

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Ochrana predného skla

Áno

Antishock

Áno

UV Ochranný lak

Áno

Bezdrôtové nabíjanie

Áno

Váha

20-25g

Drevo

Palisander – Rosewood

1 recenzia k Stickerwood Rosewood – Drevený kryt na mobil

  1. Milan Porubsky

    Kvalitne produkty co nemaju inde na SVK ani CZ

Pridať recenziu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.