Stickerwood Beast

(1 recenzia)

Divoké zviera sa vydalo šírou planinou. Opustilo domov a išlo naproti dobrodružstvu. Dizajn inšpirovaný prírodou a zážitkami. Tento drevený kryt na iPhone je pre všetkých, ktorí milujú objavovanie nových miest a neboja sa ísť mimo svojej komfortnej zóny.

Dizajn navrhla Pavla Mojžitová, zakladateľka legendárneho Onakô Tattoo (predtým Poppy Tattoo). Ide o štúdio v úplnom centre Bratislavy v ktorom nájdeš tých najlepších tatérov slovenskej aj zahraničnej scény.

@Onako_Tattoo na Instagrame.

39

Popis

Viac

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Ochrana predného skla

Áno

Antishock

Áno

UV Ochranný lak

Áno

Bezdrôtové nabíjanie

Áno

Váha

20-25g

Drevo

Orech

1 recenzia k Stickerwood Beast

  1. Andy A

    Tento dizajn som si vybral lebo často chodím do prírody a pripomína mi prírodu aj keď som v meste. Kvalitné spracovanie, tieto kryty sú ultimátne dobré už mi aj pár krát spadol, ale zatiaľ všetko ok.

Pridať recenziu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.