Stickerwood Bloody Bay

(1 recenzia zákazníka)
Ručne maľovaný kryt Bloody Bay pridáva trochu drámy do každého dňa. Modrý ako obloha, no s červenými škvrnami, akoby niekto rozprskol paradajkový pretlak – ale neboj, je to len farba. Tento obal na iPhone je tvrdý, odolný a pripravený chrániť tvoj mobil.

49

Popis

Features ObaliPhone casedrevený obal na mobilkryt na mobil foto motiv

Odolný a tenký obal na mobil

S našim ochranným obalom pre mobilný telefón môžeš byť pokojný, že rozmery telefónu zostanú zachované. Je navrhnutý tak aby nepôsobil hrubo, ale zároveň poskytol spoľahlivú ochranu.

Príjemný na dotyk

Drevená zadná strana je prírodná, voňavá a príjemná na dotyk. Grip na bokoch obalu ti zase pridá istotu a lepší pocit pri držaní.

Bezdrôtové nabíjanie

V Stickerwoode každý náš kryt pre mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Stále ako nový

Stickerwoody používame denne už dlhé roky. Vďaka kvalitnej výrobe vydržia extrémne dlho vyzerať ako nové.

Voňavé čerešňové drevo

Ručne robené dizajny, obrusovanie a voskovanie. Tento kryt je úplne iný ako ostatné. Cítiť v ňom dušu umelcov a remeselnú prácu. Drž len originál, nie lacné kópie.

Ďalšie informácie

Typ iPhone

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 / 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone 7 / iPhone 8

Ochrana predného skla

Áno

Antishock

Áno

UV Ochranný lak

Áno

Bezdrôtové nabíjanie

Áno

Váha

20-25g

Drevo

Orech

1 recenzia k Stickerwood Bloody Bay

  1. Kalavsky

    Kvalitný obal, rýchle dodanie. Ďakujem vám.

Pridať recenziu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.