Menu Zavrieť

Pražské pobrežie už o chvíľu ožije módou a dizajnom

Prague Fashion Market, to je viac ako 140 značiek a predajcov na jednom mieste. Nájdete tu výnimočné kúsky oblečenia a tých najlepších doplnkov. Príjemné nakupovanie pri vode, skvelé akcie a program počas celého trvania tohoto štýlového trhu. Táto skvelá akcia sa odohrá už tento mesiac 24.-25.6.2016 na brehoch rieky Vltava vonku pod holým nebom. Stickerwood nesmie chýbať a tešiť sa budete môcť aj na mnoho fashion, foodporn a iných záležitotí.

Miestom konania bude Hořejší nábřeží známe pod názvom Smíchovská náplavka. Tu nájdete mnoho štýlových značiek hlavne z Čiech a Slovenska. Súčasťou tejto akcie bude aj Local Food Market, kde budete môcť ochutnať tie najlepšie lokálne špeciality. Samozrejmosťou budú aj vegetariánske a vegánske mňamky. Prídite si nás v stánku pozrieť naživo 🙂 Viac sa dozviete ak budete sledovať náš Instragram. Ostatné info o celej akcii na www.praguefashionmarket.cz

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.