-30% ZĽAVA NA ÚPLNE VŠETKY KRYTY! V KOŠÍKU ZADAJ KÓD: BLACK30

Reklamačný poriadok

Ako uplatniť reklamáciu:

a) k reklamovanému tovaru musí byť priložený doklad o kúpe (faktúra – zálohová aj konečná) .

b) je nutné čitateľne popísať chybu a spôsob ako sa prejavuje

c) tovar musí byť zaslaný so všetkými jeho súčasťami, s ktorými bol dodaný, bez prípadných znečistení, nemusí byť v originálnom obale.

d) predávajúci neručí za škody spôsobené na tovare neodbornou manipuláciou, nedbalým zaobchádzaním, prípadne vonkajšími udalosťami. Predávajú nie je zodpovedný za poškodenie tovaru prepravcom.

Reklamácie vybavujeme podľa možnosti okamžite, v najhoršom prípade v zákonnej lehote do 30 dní. Vybavovanie reklamácií sa riadi Občianskym zákonníkom.

Možnosť výmeny tovaru

Tovar na výmenu bude prijatý po vzájomnej dohode a bude zaslaný na Vaše náklady. Tovar musí byť vrátený nepoškodený tak, aby bol schopný ďalšieho predaja, v originálnom balení a s vysačkami a štítkami.

Neposielajte ho formou dobierky, tieto zásielky naša predajňa nepreberá.

Možnosť vrátenia tovaru

V zmysle §12 zákona č. 108/2000 Z.z., ak nejde o predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa určeného osobitne pre neho, je možné tovar vrátiť do 7 dní od prevzatia. Tovar bude prijatý po vzájomnej dohode na Vaše náklady tzn. že nás o vrátení tovaru musíte najprv informovať (listom alebo formou mailu).

Keďže je tovar objednávaný zo zahraničia a veľkosť zhotovovaná podľa objednávky kupujúceho, výmena tovaru za inú veľkosť nie je možná.

Neposielajte ho formou dobierky, tieto zásielky naša predajňa nepreberá. Tovar musí byť vrátený nepoškodený tak, aby bol schopný ďalšieho predaja so všetkými súčasťami (vysačky + štítky). V opačnom prípade tovar nie je možné vrátiť

Ako na to:

a) pošlite predávajúcemu list (najlepšie aj s návratkou), že odstupujete od zmluvy v zákonnej lehote.

b) v liste uveďte o aký tovar ide, aká bola jeho cena, číslo faktúry a kedy ste tovar prevzali

c) uveďte, akým spôsobom žiadate vrátiť peniaze

d) najneskôr do 15 dní od doručenia tovaru spolu s faktúrou Vám budú peniaze vrátené bez sankcií za odstúpenie od zmluvy, musíte však znášať náklady na vrátenie tovaru ( napr. poštovné ).

Reklamáciu nemožno uznať v prípade:

– prirodzeného opotrebenia tovaru,

– poškodenia v dôsledku nedodržania správnej starostlivosti uvedenej na štítkoch

– mechanického poškodenia tovaru.